BEZ LEPKU Vegan Efekt lupa
  • 1 z 2
 

JAHODOVO- ČOKOLÁDOVÝ, VEGANSKÝ ZÁKUSEK 1DÍL

6 hodnocení
 

Jahody dodaly tomuto dortu tu pořádně nakyslou chuť'. Dort má ořechovější korpus a dva krémy, jeden je ořechovo-kakaový a druhý je z 40% tvořen lyofylizovanými jahodami. Hledáte něco méně sladkého k uspokojení vašich chuťových pohárků ? Tak už jste to našli ♥︎

Dostupnost Skladem
65 Kč
   
Značka zdravýmlsoun.cz
Kategorie DORTY, ZÁKUSKY,CHEESECAKY, NUGÁTY, SLADKÝ BAR
Záruka 14 dní
 

JAHODY ❤︎ ČOKOLÁDA ❤︎ CHRPA ❤︎

Tento dortík vznikl spojením našeho dokonalé jemného čokoládového dortu a krému z lyofylizovaných jahod.Tento ovocný krém není nijak doslazený a působí tedy příjemně kyselým dojmem. Třetí chuť by již byla na škodu, proto jsme zvolili lehké zdobení jedlými květy ( měsíček lékařský, růže, chrpa, levandule, fialka )

Dort je vyrobený z kvalitních surovin z Bio arašídového másla

má dlouhou trvanlivost, je dobré ho uchovávat v chladu a v uzavřené dóze nebo pod poklopem, před servírováním a krájením doporučuji dort nechat 30minut v pokojové teplotě do 24°C. trvanlivost je 14dní.

Jeden díl 13x7 cm tohoto dortu je velmi sytý z celého dortu o průměru 27cm je možné nakrájet 12 dílů viz foto, ale pokud  jde jen o malou sladkou tečku ke kávě, postačí i polovina jedné porce, tudíž lze nakrájet celý dort až na 24 dílů, konzistence dortu ho dovoluje krájet velkým ostrým nožem na přesně ohraničené díly aniž by se zbortil a působil při servírování ,,rozsypaně,, 

tento dort můžete zakoupit i celý:

 

Složení korpusu: datle Medjol,kakao, mandle, mandlové máslo, kakao

první vrstva krému: Bio arašídové máslo, kakaové máslo, kakao, čekankový sirup

druhá vrstva krému: lyofylizované jahody 15%kešu máslo, Bio kokosové máslo,

Zdobení: měsíček lékařský, růže, chrpa, levandule, fialka

Alergeny: ořechy (kokos, kešu, mandle, arašídy )

je možnost na požádání v poznámce nebo na tel: 733228124 nechat ozdobit i čerstvým ovocem nebo např. kousky čokolády nebo ořechy.

 

Hmotnost 0.09 kg