Novinka BEZ LEPKU Vegan Efekt lupa
 

Matcha Tea kulička

6 hodnocení
 

Matcha Tea i jako chutná malá svačinka ... 30g velká proteinová kulička s banánem a Matcha Tea 1%, je vynikající na doplnění energie na cestách. 

Dostupnost Skladem
30 Kč
   
Značka zdravýmlsoun.cz
Kategorie ORIGINÁL Z NAŠÍ MANUFAKTURY
Záruka 2 měsíce
 

MATCHA TEA KULIČKA 

Složení: datle Medjol, Bio konopný protein, kakao, kakaové máslo, rýžový sirup, lyofylizovaný  banán 4%, Bio Matcha Tea2%                                                                                                                                              

Trvanlivost: 2 měsíce, uchovávejte v pokojové teplotě a nižší, v uzavřené nebo přikryté nádobě

Hmotnost: 30g

Alergeny: neobsahuje žádné alergeny

MATCHA TEA I JAKO CHUTNÁ SVAČINKA ...

Bio Matcha Tea je skvělý jak na studenou tak na teplou kuchyni, dá se připravovat na slano i sladko. Matcha má velmi specifickou chuť. Já osobně si ho ráda připravuji s pomerančovou šťávou nebo s čokoládovým soya mlékem, ale né vždy mám na svých cestách možnost mít s sebou šejkr a jiné pomůcky na přípravu mého oblíbeného energy nápoje. Proto ráda sáhnu po Matcha Tea čokoládových pralinkách nebo Matcha Tea proteinové kuličce, která zažene i malý hlad :)

 

JAKÁ JE DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA? 

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.                                                                                                Jedna kulička obsahuje 1g Matcha Tea. Jedna kolekce srdíčkových pralinek obsahuje 2g Matcha Tea. Konzumaci nedoporučuji dětem do 15 let. pro děti doporučuji vybrat jinou příchuť ( Malinová )

 

Co je to bio matcha Tea?

Matcha Tea je zelený čaj pěstovaný v japonských oblastech Nishio a Shizuoka. Originální japonský Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se, na rozdíl od toho v kávě, uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus.Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

 

 

Hmotnost 0.03 kg