BEZ LEPKU Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Matcha Tea srdíčko Pralinka z domácí bílé čokolády obohacené o zelený čaj Matcha Tea

7 hodnocení
 

Pralinka se zeleným čajem Bio Matcha Tea, Matcha Tea v kombinaci s čokoládou je vynikající na doplnění energie a uvolnění. Přináší dobrou náladu a odbourává stres 

Dostupnost Skladem
15 Kč
   
Značka zdravýmlsoun.cz
Kategorie VÝROBKY Z NAŠÍ MANUFAKTURY
Záruka 2 měsíce
 

EXOTICKÁ ENERGIE NA CESTY...

Bio Matcha Tea v kombinaci s jemnou čokoládou je vynikající na doplnění energie a odbourání stresu.

Srdíčka jsou náchylná na vysoké teploty a je dobré jich nevystavovat přímému slunečnímu světlu, mohou poté blednout, ale chuť zůstává vynikající.

 

MATCHA TEA I JAKO CHUTNÁ SVAČINKA ...

Bio Matcha Tea je skvělý jak na studenou tak na teplou kuchyni, dá se připravovat na slano i sladko. Matcha má velmi specifickou chuť. Já osobně si ho ráda připravuji s pomerančovou šťávou nebo s čokoládovým soya mlékem, ale né vždy mám na svých cestách možnost mít s sebou šejkr a jiné pomůcky na přípravu mého oblíbeného energy nápoje. Proto ráda sáhnu po Matcha Tea čokoládových pralinkách nebo Matcha Tea proteinové kuličce, která zažene i malý hlad :)

Jaká je doporučená denní dávka matcha?

Dospělí by neměli překračovat doporučených 4-6 gramů matcha denně. Těhotné, kojící a děti mohou zkonzumovat cca 2 gramy denně.

Jedna pralinka obsahuje 0,3g Matcha Tea a má hmotnost 11g ( 27%)

MATCHA TEA JAKO VYNIKAJICÍ NÁPOJ...

PROČ PÍT MATCHA TEA?


Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenější balení japonského matcha na trhu. Originální japonský Matcha Tea je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10x silnější, než běžný zelený čaj a obsahuje velký podíl antioxidantů, aminokyselin a teofylinu. Teofylin je čajový kofein, který se, na rozdíl od toho v kávě, uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin, což má příznivější vliv na lidský organismus. Matcha Tea je jediný čaj, který obsahuje zhruba 30 % vlákniny.

Srdíčka se zeleným čajem Bio Matcha Tea a pistáciemi, 9ks/ 63g

Složení: kakaové máslo, sušené mléko, Bio Matcha Tea 1%, cukr

Alergeny: sušené mléko

Hmotnost: 11g

Hmotnost 0.011 kg