BEZ LEPKU Efekt lupa
 

Bio Kyosun Rooibos 30x2g Bio Kyosun Rooibos 30x2g

2 hodnocení
 

Chcete se uvolnit a vychutnat si lahodný nápoj bez kofeinu? Potřebujete doplňovat pitný režim, ale chcete se vyhnout cukrům a dochucovadlům? Přesně pro vás přinášíme novinku – jemně mletý Bio Kyosun rooibos! Nasládlá karamelová chuť, 100 % bez kofeinu, odbourává stres a je plný antioxidantů!

Dostupnost Skladem
299 Kč
   
Kategorie SORTIMENT
 

ROOIBOS KULIČKA JAKO CHUTNÁ SVAČINKA ...

Rooibos Kyosun si zasloužil u nás tolik pozornosti, že jsme ho zakomponovali do jedné z našich kuliček. Rooibos kulička s kešu ořechy a konopným proteinem

 

Efekt lupa

PROČ PÍT ROOIBOS?

Bio Kyosun rooibos je jemně mletý prášek z keře čajovce kapského. Roste v Jižní Africe, kde je velmi oblíbeným nápojem, který uvolňuje mysl, odbourává stres a je plný antioxidantů. Samotný rooibos je oblíbený po celém světě, my vám však přinášíme novinku – náš Bio Kyosun rooibos má podobu lehkého mletého prášku. Díky tomu, že nepijete pouze výluh, ale vychutnáváte si celou rostlinu rooibosu rozemletou na extra jemný prášek, dodáte vašemu tělu vysokou dávku antioxidantů, minerálů a snadněji se zbavíte stresu.

rooibos

OBSAHUJE BIO KYOSUN ROOIBOS KOFEIN NEBO TEIN?

Vůbec ne. Rooibos neobsahuje kofein, takže si ho můžete ušejkovat i večer, když si potřebujete odpočinout po náročném dni. Vhodný je pro děti, těhotné, ale i pro ty, kteří milují teplé nápoje a jsou citlivější na kofein nebo tein obsažený v čaji. Je skvělým doplňkem i pro ty, kteří si rádi dopřejí nasládlý nápoj, ale chtějí se vyhnout přidanému cukru nebo ochucovadlům. Rooibos můžete pít celý den i celou noc. 

JE KYOSUN ROOIBOS BIO? 

Ano, jemně mletý Bio Kyosun rooibos má certifikaci BIO. Je tedy pěstovaný zodpovědným a k přírodě šetrným způsobem. Je tak nezávadný i pro naše tělo.

KDE SE BIO KYOSUN ROOIBOS PĚSTUJE?

mapa-rooibos 

Domovinou tohoto červeného čaje je malá oblast v horách Jihoafrické republiky. 

JAKÁ JE DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA? 

Rooibos můžete pít bez omezení! Protože neobsahuje žádný kofein, ale je plný antioxidantů a minerálů, můžete si ho dopřávat kdykoli v průběhu dne a v jakémkoli množství! Plout na lehké vlně Rooibosu mohou i těhotné nebo děti.

JAK SE MLETÝ ROOIBOS PŘIPRAVUJE? 

Jeden sáček, tedy jednu porci rooibosu, lehce vysypete do uzavíratelné láhve, přilijete 300 ml – 1,5 l vody a pak stačí jen protřepat. Na zahřátí je nejlepší zalít rooibos vodou do 70 °C, naopak studený rooibos osvěží a doplní váš pitný režim. Rooibos má nasládlou chuť připomínající karamel nebo oříšky. I tak si ho ale můžete dochutit šťávou z ovoce nebo sirupem podle vaší chuti. 

priprava-rooibos

 

 

JAK BIO KYOSUN ROOIBOS SKLADOVAT? 

Skladování rooibosu není nijak náročné – jednotlivé sáčky nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám. O zbytek už se postarají naše sáčky, které udržují čaj neustále čerstvý.

JAKÁ JE TRVANLIVOST PRODUKTU? 

Trvanlivost Bio Kyosun rooibos je 24 měsíců. 

OBSAHUJE BIO KYOSUN ROOIBOS NĚJAKÉ ALERGENY? JSOU NĚJAKÁ RIZIKA SPOJENÁ S JEHO KONZUMACÍ? 

Samotný jemně mletý rooibos neobsahuje žádné alergeny. Nenajdeme v něm ani kofein.

KDE SE PRODUKT VYRÁBÍ?

Původ Bio Kyosun rooibos je v Jihoafrické republice a balení do 2g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o. zde v ČR.

Hmotnost 0.06 kg